Mali müşavir kişilerin ya da kurumların borç, varlık ve hesap bilgilerini analiz edip düzenleyen kişiye denir. Mali müşavirlik önemli bir meslek olup hakkıyla yapıldığında çok faydalı olacaktır.
Sizlere en güvenilir, kaliteli ve en hızlı hizmeti vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Bu sayede gözünüz arkada kalmayacak ve işlerinize gönül rahatlığıyla devam edebileceksiniz.
Kurumlar vergisi veya ticari, zirai ve mesleki kazancı nedeniyle gerçek usulde vergilendirilen gelir vergisi mükelleflerinden 2020 yılı faaliyet döneminde aktif toplamı 13.258.000 TL ve net satışlar toplamı 26.508.000 TL’yi aşmayan mükellefler, 2021 yılı beyannamelerini meslek mensuplarına imzalatmak zorundadırlar.  Dolayısıyla bir Mali Müşavir ile çalışmak zorunludur.

Mali Müşavirlik hizmetleri genel olarak muhasebe hizmetleri, danışmanlık hizmetleri, vergi ve sgk hizmetleri ve diğer hizmetler olarak ayrılır. Verdiğimiz tüm bu hizmetlerin ücreti birçok etkene bağlıdır. Fakat genel olarak işletmenize ve iş yükünüze göre değişiklik göstermektedir. Musavirlik.Net olarak sizlere en uygun ve profesyonel hizmeti vermeye hazırız.

İstanbul Serbest Mali Müşavirler Odasının belirlediği 2022 yılında İstanbul’da uygulanacak asgari ücret tarifesi için tıklayınız.